Расписание занятий

Расписание звонков на 2020/2021 учебный год

  1. 9.45  -  9.55  (10 мин)
  2. 10.00 - 10.45 (15 мин)
  3. 10.55  -  11.40  (10 мин)
  4. 11.50  -  12.35  (25 мин)
  5. 13.00  -  13.45  (10 мин)
  6. 13.55  -  14.40 

РАСКЛАД ВУЧЭБНЫХ ЗАНЯТКАЎ НА ІІ ПАЎГОДДЗЕ 2020/2021 Н.Г.

РАСКЛАД ФАКУЛЬТАТЫЎНЫХ ЗАНЯТКАЎ НА ІІ ПАЎГОДДЗЕ 2020/2021 н.г.

РАСКЛАД

ФАКУЛЬТАТЫЎНЫХ ЗАНЯТКАЎ У 1-4 КЛАСАХ

НА  ІI ПАЎГОДДЗЕ 2020/2021 НАВУЧАЛЬНАГА ГОДА

Клас

Назва

Дзень тыдня

Час

Кабінет

Настаўнік

1

Матэматычная вясёлка

серада

15.10 –

15.45

Пач.кл.

(1 кл.)

Герко Ю.З.

1

Сем “Я”

серада

15.10 –

15.45

Пач.кл.

(2 кл.)

Сяліцкая Н.М.

1

Вытокі роднай мовы

чацвер

15.55 –

16.30

Пач.кл.

(1 кл.)

Сяліцкая Н.М.

2

 

Матэматычная вясёлка

аўторак

13.00 –

13.45

Пач.кл.

(2 кл.)

Якубовіч А.М.

2

Вытокі роднай мовы

пятніца

13.00 –

13.45

Пач.кл.

(2 кл.)

Сяліцкая Н.М.

3

Творчая дзейнасць у асяроддзі праграміравання Scratch

серада

14.50 –

15.35

Інфарматыкі

Бохан В.М.

4

Вытокі роднай мовы

пятніца

14.05 –

14.50

Пач.кл.

(2 кл.)

Сяліцкая Н.М.

4

Сем “Я”

пятніца

14.05 –

14.50

Пач.кл.

(3 кл.)

Уласевіч А.Т.

4

Матэматычная вясёлка

пятніца

14.05 –

14.50

Пач.кл.

(4 кл.)

Цыпянкова Н.А.

 

     

РАСКЛАД

ФАКУЛЬТАТЫЎНЫХ ЗАНЯТКАЎ У 5-10 КЛАСАХ

НА ІI  ПАЎГОДДЗЕ 2020/2021 НАВУЧАЛЬНАГА ГОДА

Клас

Назва

Дзень тыдня

Час

Кабінет

Настаўнік

5

Уводзіны ў інфарматыку

чацвер

14.50 –

15.35

Інфарматыкі

Бохан В.М.

5

Сцяжынкамі матэматыкі

чацвер

14.50 –

15.35

Матэматыкі

Бохан А.В.

6

Падарожжы па геаграфічнай карце

панядзелак

14.50 –

15.35

Гісторыі

Іваноў К.А.

6

Падарожжы з матэматыкай

панядзелак

14.50 –

15.35

Фізікі

Бохан А.В.

7

Слова ў тэксце

пятніца

15.00 –

15.45

Рускай мовы

Сяліцкая Н.М.

7

Беларускія землі ў складзе Рэчы Паспалітай

пятніца

15.00 –

15.45

Гісторыі

Лаппо В.С.

8

Цікаўным аб таямніцах рэчыва

панядзелак

15.00 –

15.45

Хіміі і біялогіі

Нікішчанкава Н.Г.

9

Падагульняльны факультатыўны курс па вучэбным прадмеце “Матэматыка”

панядзелак

15.00 –

15.45

Матэматыкі

Мордас А.Г.

9

Секреты синтаксиса и пунктуации

чацвер

 14.55 –

 15.40

Рускай мовы

 

Валчок Н.А.

9

Складаны сказ без складанасці

аўторак

15.00 –

15.45

Беларускай мовы

Панічава Т.М.

10

Лексіка-граматычны практыкум

аўторак

15.00 –

15.45

Англійскай мовы

Фралоў І.А.

 

свернуть